Instalacje Zabezpieczeń - ESBS - Automatyka i Sterowanie

INSTALACJE ZABEZPIECZEŃ

bezpieczeństwo w twoim budynku

System wykrywania i sygnalizacji pożaru

Pozwala wykryć pożar we wczesnym stadium, zidentyfikować miejsce zagrożenia oraz poinformować odpowiednie służby. Po czym uruchomia sygnał dźwiękowy i świetlny powiadamiający o niebezpieczeństwie pracowników i klientów firmy.

System ochrona mgłą

Najnowsze urządzenie zabezpieczające znajdujące się na rynku, które w ciągu kilku sekund wypełnia pomieszczenie gęstą mgłą uniemożliwiając widoczność na wyciągniecie ręki, dzięki czemu utrata cennych przedmiotów zostaje zredukowana do minimum.

System kontroli dostępu

Zwiększa ochronę zdrowia osób przebywających w budynku oraz redukuje ryzyko strat związanych z kradzieżą tajnych informacji lub mienia

System rejestracji czasu pracy

Wspomaga proces zarządzania pracownikami dzięki możliwości raportowania czasu pracy. System zwiększa poziom ochrony tajnych informacji oraz zabezpiecza firmowe komputery przed niechcianymi stronami i niebezpiecznymi programami.

System telewizji dozorowej CCTV

Stwarza możliwość bezpośredniej obserwacji oraz rejestracji wszystkich zdarzeń, które mogą spowodować jakiekolwiek zagrożenie dla osób i mienia. Jest doskonałym uzupełnieniem wszystkich systemów alarmowych znajdujących się w budynku.

System sygnalizacji włamania i napadu

nowoczesna instalacja antywłamaniowa, która zbiera informacje z poszczególnych systemów, reaguje w przypadku zagrożenia uruchamiając sygnalizatory dźwiękowo?świetlne oraz przekazuje informacje droga telefoniczną, radiową lub internetową do stacji monitorowania. W swym asortymencie dotyczącym systemu sygnalizacji i napadu posiadamy szeroką gamę różnego rodzaju czujek w tym:

  • czujka gazu usypiającego
  • czujka temperatur
  • czujka zalania wodą
  • czujka magnetyczna (kontrakton),- czujka gazów - w tym CO2 i gazu ziemnego
  • czujka pasywnej podczerwieni (PIR)

Gwarantujemy Państwu wysoką jakość świadczonych usług oraz terminową realizację wykonywanych prac.
Kontakt

Napisz do nas

Adres

ul. Koło Studni 12 32-048 Jerzmanowice / Kraków

Telefon

+48 513 162 428

Email

biuro@esbs.pl

Wszystkie prawa zastrzeżone © ESBS 2016. Realizacja VISIVAE.